Які фокусні точки лазерних різальних машин і в чому відмінності?

- 2023-04-11-

XTЛазерна машина для лазерного різання пластин і труб


Лазерне різання використовує сфокусований лазерний промінь високої щільності для опромінення заготовки, швидко нагріваючи матеріал до температури газифікації та випаровуючи, утворюючи отвори. Коли промінь світла рухається до матеріалу, утворюється отвір невеликої ширини (наприклад, приблизно 0,1 мм) для завершення різання матеріалу.



Під час лазерного різання немає контакту між зварювальним пальником і деталлю, а також немає зносу інструменту. Для обробки деталей різної форми не потрібно змінювати «інструмент», потрібно лише змінити вихідні параметри лазера. Процес лазерного різання має низький рівень шуму, низьку вібрацію та відсутність забруднення. У порівнянні з іншими методами термічного різання, загальними характеристиками лазерного різання є висока швидкість різання та висока якість.

Отже, які фокусні точки машин для лазерного різання? Є різниця? сьогодні,XTLaser розповість про три ключові зв’язки машин для лазерного різання.

Розташування фокуса та аналіз відмінностей машини для лазерного різання:

Лазерне різання можна розділити на чотири категорії: лазерне випаровування, лазерне різання плавленням, лазерне кисневе різання та лазерне скрайбування та контрольоване руйнування. Лазерне різання є одним із способів термічного різання. Машина для лазерного різання - це технологічна революція в обробці листового металу і «обробний центр» в обробці листового металу. Машина для лазерного різання має високу гнучкість, швидку швидкість різання, високу ефективність виробництва та короткий цикл виробництва продукції, що завоювало широкий ринок для клієнтів.

Положення фокуса машини для лазерного різання знаходиться на поверхні заготовки.

Це найпоширеніша позиція фокусування, також відома як 0 фокусної відстані, яка зазвичай використовується для різання SPC/SPH/SS41 та інших заготовок. Під час використання тримайте фокус машини лазерного різання близько до поверхні заготовки. У цій фокусній точці через незначну різницю в гладкості верхньої та нижньої поверхонь заготовки поверхня різання на стороні поблизу фокусної точки буде більш гладкою, тоді як, навпаки, поверхня різання на стороні далі від фокусна точка буде грубішою. На практиці це часто визначається на основі різних вимог процесу до верхньої та нижньої поверхонь.

Положення фокуса машини для лазерного різання знаходиться всередині заготовки.

Положення фокуса всередині заготовки називається позитивною фокусною відстанню. Під час різання матеріалів, таких як нержавіюча сталь або сталеві пластини з алюмінію, метод фокусування зазвичай використовується, щоб фокус різання знаходився всередині заготовки. Основним недоліком є ​​те, що діапазон різання відносно великий, і цей режим часто вимагає більшого потоку повітря для різання, достатньої температури та більш тривалого часу різання та перфорації. Тому він використовується лише для різання твердих матеріалів, таких як нержавіюча сталь або алюміній.

3. Позиція лазерного різання знаходиться на заготовці.

Положення фокуса на заготовці називається негативною фокусною відстанню, тому що точка різання розташована не на поверхні заготовки і не всередині заготовки, а над ріжучим матеріалом. Коли фокус знаходиться на заготовці, це тому, що товщина пластини є відносно високою. Якщо фокус не розташований таким чином, кисень, що подається соплом, може бути недостатнім, що призведе до зниження температури різання та неможливості різання матеріалу. Але є суттєвий недолік, що ріжуча поверхня шорстка і не підходить для точного різання.

Вище наведено положення фокуса та аналіз різниці машини для лазерного різання. У процесі використання верстата для лазерного різання можна вибрати різні режими фокусування відповідно до потреб обробки різних заготовок, що може повністю використовувати переваги продуктивності верстата для лазерного різання та забезпечити ефект різання. Лазер — це використання збудження матеріалу для генерування світла, яке має високу температуру. При контакті з матеріалами він може швидко плавитися на поверхні матеріалу, утворювати отвори та різатися відповідно до руху точок вирівнювання. Тому, порівняно з традиційними методами різання, цей метод різання має менші зазори та може заощадити більшу частину матеріалу. Однак на основі визначення та аналізу ефекту різання аналізується матеріал, розрізаний лазером. Його ефект різання є задовільним, а його точність є високою, що успадковує переваги лазера та не можна порівнювати зі звичайними методами різання.