Машина для волоконного лазерного різання може обробляти різні металеві матеріали
Машина для лазерного різання оптичного волокна - це пристрій, який використовує лазерний промінь оптичного волокна для різання металевих матеріалів. Завдяки вдосконаленню сучасних технологій і зниженню ціни на верстати для лазерного різання оптичних волокон вони знайшли широке застосування в різних областях, тому з’явилися різні виробники верстатів для лазерного різання оптичних волокон. Отже, які вітчизняні виробники машин для лазерного різання волокон у 2020 році? Що таке машина для волоконного лазерного різання? Далі розглянемо маленький редакторXT Лазерний.
Представлення виробника верстатів для волоконного лазерного різання
Технологія лазерного застосування виникла в Європі та розвинулася в Китаї. Проте в Китаї є велика кількість малих і середніх виробників волоконно-лазерних різальних механізмів, що вражає. Розробка нових технологій вимагає капіталу, робочої сили та матеріальних ресурсів. Обмежившись цими умовами, неможливо розширити діяльність. Чому багато виробників є переважно малими та середніми підприємствами. Одна за одною з’являлися різні бренди верстатів для волоконного лазерного різання, але технологія більшості виробників ще не повністю зріла, а якість майже однакова. Імпортна машина для лазерного різання волокна має хорошу продуктивність, але високу ціну. Тому вітчизняні виробники реформували виробництво верстатів волоконного лазерного різання. Для задоволення внутрішнього попиту. Вітчизняні виробники механізмів лазерного різання оптичних волокон також випустили місцеві бренди, такі як Han's Laser, які працюють у лазерній промисловості більше 20 років.
Представлення продукту машини для лазерного різання волокна.
Машина для лазерного різання оптичних волокон може виконувати як площинне різання, так і скошене різання з акуратними та гладкими краями. Підходить для високоточного різання металевих пластин. При цьому маніпулятор може замінити імпортний п'ятиосьовий лазер для тривимірного різання. У порівнянні зі звичайною машиною для лазерного різання з вуглекислим газом, вона економить простір і споживання газу, а також має високий коефіцієнт фотоелектричного перетворення. Це новий продукт для енергозбереження та захисту навколишнього середовища, а також один із провідних світових науково-технічних продуктів.
Машина для лазерного різання волокна повинна легувати матеріал насоса у волокно, а потім поєднувати його з лазером із певною довжиною хвилі, випромінюваним напівпровідниковим лазером. Змусити волокно генерувати лазер. Коефіцієнт фотоелектричного перетворення може досягати 2-кратного рівня вуглекислого газу. Крім того, він має переваги при різанні тонких металевих пластин, оскільки довжина хвилі світла, випромінюваного волоконним лазером, становить 1070 нм, тому швидкість поглинання вище.
Головною особливістю волоконно-лазерної різальної машини є те, що вона може вирізати дуже складну графіку з низькою вартістю різання. Завдяки безконтактному різанню деформація заготовки невелика, а якість продукції хороша. Таким чином, волоконний лазерний ріжучий верстат можна застосовувати в різних галузях промисловості, таких як електроніка, поліграфія, автомобілебудування, медичне обладнання, суднобудування, авіація тощо. Матеріали, що піддаються механічній обробці, включають мікрообробку серцевих стентів і мікросхем комп’ютерної пам’яті, а також зварювання глибоким проплавленням товстих труби зі стінкою.
Галузь застосування.
Залізничний транспорт, суднобудування, автомобілебудування, машинобудування, сільськогосподарське та лісогосподарське обладнання, виробництво електротехніки, виробництво ліфтів, побутової техніки, зернового обладнання, текстильного обладнання, обробки інструментів, нафтового обладнання, харчового обладнання, кухонного начиння та ванної кімнати, декоративної реклами, лазерної зовнішньої обробки послуг тощо. Відноситься до машинобудування та переробної промисловості
Вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, латунь, червона мідь, травильна пластина, оцинкована пластина, кремнієва сталь, електролітична пластина, титановий сплав, марганцевий сплав та інші металеві матеріали.