Для лінзи на лазерній голівці рекомендується починати працювати щодня, щоб очистити її один раз.
По-перше. Застереження щодо використання лінз.Фокусувальне дзеркало, захисне дзеркало, головка QBH та інші оптичні поверхні не торкайтеся безпосередньо руками, щоб запобігти подряпинам або корозії дзеркала. Якщо на поверхні дзеркала є жир або пил, це серйозно вплине на використання лінзи, тому лінзу слід своєчасно очищати. Категорично заборонено використовувати воду, миючий засіб або інші засоби для очищення поверхні оптичної лінзи. Поверхня лінзи покрита спеціальною плівкою, яка при використанні може пошкодити поверхню лінзи. Не залишайте лінзи в темному вологому місці, оскільки це призведе до старіння поверхні лінз. Не натискайте занадто сильно під час встановлення або заміни дзеркал, дзеркал фокусування та захисних дзеркал, оскільки це може спричинити спотворення лінзи та вплинути на якість променя.
По друге. Спосіб встановлення або заміни оптичних лінз.
Перед установкою або заміною оптичних лінз зверніть увагу на чистоту рук і одягніть білі рукавички; не торкайтеся будь-якої частини руки лінзою; беріть лінзу збоку від лінзи, не торкайтеся безпосередньо поверхні покриття лінзи.
Збираючи об’єктив, не дуйте об’єктив об об’єктив. Уникайте подряпин і падінь, коли берете лінзу, і не прикладайте жодної сили до покритої поверхні лінзи; тримач для лінз повинен бути чистим. Не застосовуйте надто велику силу до фіксованої лінзи, щоб уникнути деформації лінзи, що вплине на якість променя.
по-третє. Етапи очищення лінзи.
Для очищення лінз ватною паличкою: здуйте пил з дзеркальної поверхні; потім чистим ватним тампоном видаліть забруднення.
Нарешті. Зберігання оптичних лінз.
Оптична лінза зберігається належним чином, щоб зберегти якість лінзи. Об’єктив зберігається в коробці, і його слід помістити в середовище без вібрації, інакше об’єктив може деформуватися, що вплине на роботу об’єктива.
Сподіваюся, ця публікація допоможе вам.