Металева пластина з нержавіючої сталі зазвичай розрізана азотом, щоб запобігти окисленню, і немає задирок. Після різання ми можемо зварити нержавіючу сталь без додаткової обробки. Ефект різання киснем може бути гіршим ніж азотним, викликаючи почорніння та нерівності торців.
По-друге, різання вуглецевої сталі.
Під час лазерного різання вуглецевої сталі кисень, як правило, дає кращі результати. У той час як тепло кисневої реакції має підвищити ефективність різання, отримана оксидна плівка також збільшує коефіцієнт спектрального поглинання променя світловідбивного матеріалу. Однією з проблем кисневої обробки є те, що краї можуть трохи окислюватися. Якщо більш вимогливі користувачі можуть використовувати азот для різання під високим тиском, також можна досягти кращих результатів різання, наносячи масло на поверхню заготовки.
По-третє, різання алюмінію.
Алюміній є матеріалом з високою відбивною здатністю в металевих матеріалах, який має високу відбивну здатність і теплопровідність. Останніми роками верстати для лазерного різання багатьох виробників були оснащені «пристроями проти відблиску» для адаптації до різання алюмінію, а можливості лазерного різання без «пристроїв проти відбиття» пошкодили їхні оптичні компоненти. При цьому в залежності від потужності обладнання різна і товщина різаного алюмінію. Як правило, товщина нержавіючої та вуглецевої сталі, розрізаних тим же обладнанням, вища, ніж товщина матеріалів із високим відбиттям, таких як алюміній. Алюміній також більше підходить для різання азотом, і ефект різання хороший.
По-четверте, різання міді та латуні.
Як і алюміній, мідь і латунь є матеріалами з високою відбивною здатністю, для різання яких потрібен «антивідблиск» лазер.
Будь-які запитання, зв'яжіться з нами.